Wienkra

Autoryzowany partner LG

Nota prywatności

WIENKRA Sp. z o.o. jest właścicielem informacji zgromadzonych w tym serwisie. Użytkownik korzystający z niniejszej domeny wyraża zgodę na poniższe warunki.

Prawa autorskie

Wyłączne prawo do ninejszego serwisu internetowego ma WIENKRA Sp. z o.o. Wszystkie znaki handlowe, znaki graficzne (logo), nazwy produktów wchodzące w skład tego serwisu oraz treści w nim zawarte są znakami handlowymi i/lub własnością LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. i firmy WIENKRA. Wykorzystanie tych znaków i nazw lub ich modyfikacja jest zabronione bez uzyskania na piśmie odpowiedniej zgody od WIENKRA.

WIENKRA jako autoryzowany Partner LG Electronics posiada zgodę w wykorzystywanie załączonych treści.

Zawartość serwisu

Informacje prezentowane na stronie nie są ofertą handlową w rozumieniu warunków sprzedaży konsumenckiej z dnia 1.01.2003r. WIENKRA zastrzega sobie prawo do dokonywania w każdym czasie zmian lub aktualizacji informacji umieszczonych na stronie internetowej.

Przesyłanie Informacji

WIENKRA Sp. z o.o. informuje że wszelkie informacje przesłane do nas za pośrednictwem strony internetowej nie będą traktowane jako informacje poufne.

WIENKRA zastrzega sobie prawo do wykorzystywania, przetwarzania, powielania oraz dystrybuowania tych informacji w celach marektingowo - informacyjnych

Zasady i warunki określone powyżej podlegają prawu polskiemu.

Promocje
Nowości