Wienkra

Autoryzowany partner LG

Klimatyzatory LG

Konsekwentne inwestowanie LG w innowacyjne rozwiązania uczyniły produkty LG wiodącymi na światowym rynku urządzeń klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji.

Założony w 2009 r. LG Electronics Air Conditioning & Energy Solution Company (LG AE) zapewnia kompleksowe rozwiązania w instalacjach ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i energii. Oferta LG AE obejmuje klimatyzatory pokojowe i komercyjne, produkty oświetleniowe, systemy zarządzania budynkami oraz rozwiązania dla hoteli.

Oś czasu LG Oś czasu LG

LG AE powstało jako część strategicznego planu firmy na poszerzenie horyzontów biznesowych w sektorze B2B, wzmacniając swoją obecność na rynku produktów komercyjnych i rozwiązań biznesowych. W 2010 r. wraz ze zdecydowanym wzmocnieniem swojej pozycji w sektorze klimatyzatorów komercyjnych, LG zainwestowało w stworzenie oferty produktów oświetleniowych w celu dalszego angażowania się w dostarczanie energooszczędnych rozwiązań dla biznesu. Bazując na dotychczasowym ogromnym sukcesie rynkowym fi rmy, nowy projekt LG AE staje się bardziej konkurencyjny na światowym rynku komercyjnych systemów ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji oraz produktów oświetleniowych.

LG spodziewa się, że pozycja światowego lidera sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych przyczyni się do dynamicznego rozwoju całej korporacji.

Dzięki nieustającym wysiłkom wkładanym w rozwój i opracowywanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, LG AE umacnia swoją pozycję światowego lidera dostarczającego produkty klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania i oświetleniowe, które są przyjazne dla środowiska oraz charakteryzują się najwyższą wydajnością energetyczną.

Promocje
Nowości