Wienkra

Autoryzowany partner LG

Akademia Klimatyzacji

Planujesz rozwój, szukasz wsparcia technicznego dla pracowników i poszukujesz bezpośredniego kontaktu z klientami? Sprwadzony sposób to Akademia Klimatyzacji LG.

Akademia Klimatyzacji LG to profesjonalna sala konferencyjno - szkoleniowa oraz przestronna sala pokazowa, w której zainstalowane są urządzenia i systemy klimatyzacyjne. Połączenie funkcji szkoleniowej i ekspozycyjnej sprawia, że teorię łączy się z tu z praktyką. To miejsce, gdzie warto się spotkać i porozmawiać z fachowcami, by wymienić się doświadczeniem

Zorganizuj swoim klientom, pracownikom lub partnerom szkolenie branżowe albo produktowe.

LG Electronics oferuje:

  • 3 Akademie z salami szkoleniowymi na 20 osób każda wraz z wyposażeniem
  • pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia
  • catering dla uczestników szkoleń

Czym jest akademia klimatyzacji

Akademia Klimatyzacji LG to międzynarodowy projekt, którego celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji wśród specjalistów i profesjonalistów branży klimatyzacyjno – grzewczej poprzez organizację cyklicznych szkoleń i spotkań.

W Polsce, LG Electronics posiada 3 Akademie Klimatyzacji: w Warszawie, Wrocławiu i Gdyni.

Wszystkie ośrodki oferują w pełni wyposażone sale wykładowe oraz sale zajęć praktycznych, w których zainstalowane zostały: klimatyzatory serii ArtCool Inverter, systemy Multi Inverter, systemy Multi V, pompy ciepła Therma V oraz systemy oświetlenia LED i PLS. Taki układ pozwala pozyskaną wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania uzupełnić o zajęcia montażowo – serwisowe.

Szkolenia są prowadzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów:  handlowców, projektantów, instalatorów, serwisantów branży HVAC.

Zdobyte nowe kwalifikacje zawodowe potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.

Promocje
Nowości