Wienkra

Autoryzowany partner LG

Projektanci

WIENKRA zaprasza do współpracy wszystkich projektantów , przed którymi stoi zadanie wykonania instalacji wentylacji, klimatyzacji lub rekuperacji.

Oferujemy Państwu szeroki zakres pomocy przy wykonaniu projektu instalacji klimatyzacji i wentylacji mechanicznej zarówno dla odbiorców indywidualnych, obiektów użyteczności publicznej jak i obiektów przemysłowych.

Wszystkie konsultacje i projekty są wykonywane w ścisłej współpracy z klientem, tak, by zaprojektowana instalacja mogła w pełni spełniać oczekiwania przyszłego użytkownika obiektu.

Zapewniamy projektantom  użyteczne narzędzia do projektowania i symulacji pracy systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, jak na przykład programy doborowe LATS (LG Air Conditioner Technical Solution), znacznie oszczędzające czas potrzebny na dobór odpowiednich systemów, dzięki czemu możemy znacznie przyśpieszyć i uprościć procedurę doboru urządzeń i instalacji.

Programy te działają w środowisku CAD dające łatwość przenoszenia zaprojektowanych instalacje na podkłady budowlane.

Zapraszamy również na bezpłatne szkolenia, seminaria, oraz eventy, gdzie zaproponujemy Państwu najlepsze rozwiązania technologiczne z branży HVACR.

Promocje
Nowości